Hakkımızda

Konyar&Konyar Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, 2012 yılında İstanbul Çağyalan’da kurulmuş olup Türkiye’nin önde gelen holdinglerine ve grup şirketlerine, yerli ve yabancı kuruluş ve şahıslara çeşitli hukuki konularda kapsamlı hukuk müşavirliği, dava ve icra takibi hizmetleri vermektedir. Misyonu doğrultusunda, hukuki sorunlarını çözmekte ve bunun için gerekli olan her türlü desteği en kısa zamanda doğru araçlarla vermektedir. Müvekkillerinin her türlü hukuki sorunlarına yönelik danışmanlık hizmeti sunmanın yanında, bu hukuki sorunların çözümlenmesi amacıyla, mahkemeler, hakemler ve icra müdürlükleri nezdinde müvekkillerini temsil görevini ifa etmektedir.

Konyar&Konyar Hukuk ve Danışmanlık Bürosu yurt içinde ve yurt dışında birçok hukuk bürosu
ile birlikte çalışmaktadır. Bu nedenle olaylara ve işlemlere anında müdahale edebilme,
süreçleri kesintisiz izleme ve takip etme yeteğine haizdir. Bunun yanı sıra, akademik anlamda
destek almak üzere, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde görev yapan öğretim
görevlilerinden de hukukun birçok alanında destek almaktadır.

Av. Erşan KONYAR

Kurucu Avukat

Av. Zelal KONYAR

Yönetici Avukat

Erşan KONYAR, 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Özel Avrupa Koleji’nde Almanca eğitim ile tamamlamış olup lise eğitimini birincilikle bitirmiştir. İleri düzeyde Almanca ve Hukuk İngilizcesi bilmektedir.2014 yılında ikinci lisans eğitimi olarak İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümüne başlamıştır. Ayrıca hâlihazırda Bahçeşehir Üniversitesi Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Zelal Konyar, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra Albert-Ludwigs Universitaet Freiburg’da Almanca hukuk eğitimi almıştır. Hali hazırda Galatasaray Üniversitesi’nden İnsan Hakları Hukuk’u üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Meslek hayatı süresince Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında yerli ve yabancı müvekkillere, özellikle İş Hukuku ve Yabancılar Hukuku başta olmak üzere birçok alanda danışmanlık hizmeti sunmuştur.

Danışmanlık hizmetine mi ihtiyacınız var?